Jak jsem oslavila své osmnácté narozeniny?

 

Oslava osmnáctých narozenin je v naší rodině vždy naprosto jedinečná. A myslím, že jsme si tu oslavu všichni pořádně užili. Jak to všechno probíhalo a jaký dort mi na tváři vykouzlil úsměv? To se dozvíte, když budete číst dál..


Přípravy na své osmnácté narozeniny jsem plánovala docela dlouho. Aby jste chápali – miluji narozeninové oslavy. Dle mého názoru, ty přípravy a těšení se na ni, je na tom to nejlepší!

Pozvánky jsem si vyráběla sama, ale hodně jsem tápala nad tématem. Nakonec jsem zvolila téma Harryho Pottera a vyrobila jsem si pozvánku ve stylu Dolores Umbridge. Říkáte si, že jsem se zbláznila? Ale vůbec ne. Náhodou to vypadalo docela dobře a všichni byli spokojení. 😀 Text jsem kvůli adrese již vymazala.

Narozeninová pozvánka

Narozeninová pozvánka

Fakt mě šíleně dokázalo potěšit, když mě nakonec zklamala tiskárna, která prostě nechtěla tisknout. Myslela jsem, že mě trefí šlak, protože jsem měla za pár hodin jet na dovolenou. Takže jsem rychle sedla na autobus a letěla jsem do tiskárny, aby mi vytiskli pozvánky. Oslava se totiž měla konat již za týden. Nakonec jsem to naštěstí všechno stihla a sova pozvánky doručila hostům.

Výzdobu jsem nakonec zvolila tak, aby všem na tváři vykouzlila úsměv. Veselé odstíny barev se na všechny vrhaly ze všech stran a to mi působilo blaho na duši. Stejně, jako dort, který jsem dostala.

Narozeninový dort - SLYTHERIN!!

Narozeninový dort – SLYTHERIN!! :D

Byla jsem opravdu překvapená, že to dokázali zařídit, protože doma mým Harrym Potterem spíše opovrhují. A navíc jsem ráda, že mamka dala řeč s přítelem a ten jim vysvětlil, že mám ráda Zmijozel a ne Nebelvír. Nejen, že ten dort dobře vypadal, ale taky tak chutnal. Já dorty moc nejím, ale tenhle jsem si dala docela s chutí. Nebyl moc sladký a to mi vyhovovalo.

A víte co mě nejvíce děsí? Dostala jsem přihlášku na Autoškolu. No to bude katastrofa…

 

Ahoj všichni!

Vítejte na mém blogu.

Dne 15. 5. 2016 jsem se rozhodla přidat do komunity blogerů a pisálků, kteří sdílí stejnou zálibu jako já a tím je – psaní. Snad najdeme společnou řeč a pobavíme se. 🙂

Popsala bych se jako optimistická osoba s hlavou neustále v oblacích. Ráda zkouším nové věci, byť se první snažím od nich utéct. 😀 Mám poněkud kontroverzní názory snad na všechno, ale to by jste mě museli poznat blíže. Druhým rokem studuji Business a Právo a hodiny práva mě neskutečně baví. 😉

Miluji čtení knih a sledovaní filmů, tak nezapomeňte nakouknout do mé “Filmotéky“, kterou najdete v rubrikách. Cestujete rádi po světě? To Vás určitě zaujme projekt Cesta kolem světa!

To by bylo pro začátek vše 🙂 A na co se můžete těšit příště? Rozhodla jsem se vynaložit své úsilí k tomu, abych popsala to, jak si představuji svůj život za dva, tři roky. Každý má přece své sny!

Mějte se krásně a zase někdy na počtenou.